ریموو تاتو

چرا برخی افراد تصمیم به ریموو تاتو خود می گیرند؟

طبق مطالعه ای که بر روی افراد دارای تاتو انجام شده است، مشخص شده که اکثر افرادی که تاتو دارند (۸۳ درصد) از طرح خود خشنود هستند و فقط حدود یک پنجم آنها از تاتویشان ناراضی هستند که از این تعداد افراد ناراضی تنها حدود ۶ درصد به دنبال ریموو تاتو خود می باشند. در حالی که ۱۰۰۱ دلیل وجود دارد که چرا یک نفر ممکن است برای همیشه تصمیم به ریموو تاتو خود بگیرد، چند دلیل مشخص وجود دارد که بین افراد مشترک است. ما در این مقاله دلایل افراد را مطرح کردیم و آنها را بررسی کردیم.

دلایلی که افراد اقدام به ریموو تاتویشان می کنند:

تصمیم بد ​زندگی

این مورد یکی از مهم ترین دلایل برای تصمیم به ریموو تاتو است. بسیاری از افراد در سن نوجوانی تاتو می‌کنند و فکر می‌کنند که طرح آنها فوق ‌العاده و منحصر به فرد است، اما زمانی فرا خواهد رسید که پی خواهند برد تاتویشان بسیار تاسف بار است. گاهی اوقات نیز ممکن است فرد به خاطر تاتوی خود بازخوردهای منفی از دوستان و خانواده دریافت کند که منجر به تاسف و ناراحتی در او می شود. تاتو زدن در هنگامی که تحت تاثیر یک نوشیدنی یا مواد مخدر هستید، منجر به یک عمر تاسف و پشیمانی خواهد شد، البته در بسیاری از کشورها، تاتو زدن در این حالات غیر قانونیست و برای تاتو آرتیست پیگرد قانونی خواهد داشت.

کیفیت ضعیف و پایین تاتو

گاهی شما طراحی تاتوی خود را دوست دارید اما از اجرای آن ناراضی هستید و تاتوی شما آن چیزی که انتظارش را داشته اید از آب درنیامده است. دلایل زیادی وجود دارند که باعث می شوند یک تاتو بسیار ضعیف و بی کیفیت به نظر برسد، اما دلیل اصلی آن به تاتو آرتیست شما بر می گردد.

برای هر ۱۰۰۰ تاتو آرتیست فوق العاده در سراسر جهان، متاسفانه ۱۰،۰۰۰ تاتو آرتیست بد نیز وجود دارد. در حالت عادی، هر چقدر که پول بدهید همانقدر هم باید انتظار کیفیت داشته باشید، اما اگر برای تاتو پول کمی خرج کنید، سال های بعد مجبور خواهید شد برای ریموو تاتو خود هزینه ی زیادی پرداخت کنید. یکی از دلایل بی کیفیت شدن تاتو که افراد را مجبور به ریموو تاتو می کند، مراقبت ضعیف بعد از آن است.

کیفیت بد تاتو

تاتو محو شده است

تاتو می ‌تواند به طرز شگفت آوری در شرایط خاص ناپدید و محو شود. وقتی که یک تاتو از بین برود، کار دیگری هم نمی‌شود کرد و باید این قضیه را اصلاح کرد. در حالی که دوام رنگ تاتو در مقایسه با چند دهه قبل بیشتر شده است اما برنزه کردن مکرر پوست، مالیدن پوست و تماس مواد شیمیایی با آن می‌تواند باعث محو شدن جدی تاتو شود.

الزامات شغلی ​

گاهی اوقات یک شغل جدید یا تغییرات شغلی ممکن است باعث شود که افراد تاتوی خود را حذف کنند، چون در برخی شرایط بهتر می توانند استخدام شوند. در حالی که تاتو در اکثر مشاغل پذیرفته می‌شود، اما برخی مشاغل هنوز اجازه هیچ تاتوی آشکاری را نمی‌دهند. بسیاری از مشاغل شرکتی و ارتش، خواهان افرادی هستند که به هیچ وجه در قسمت هایی از بدن خود که در معرض دید است، تاتو نداشته باشند و این به این معنیست که تاتو های روی دست، گردن و صورت باید همگی ریموو شوند.

تاتو دیگر نشان دهنده شخصیت و طرز فکرشان نیست

با گذر زمان، مردم تغییر می ‌کنند. افراد ممکن است در دوران نوجوانی یا جوانی تاتویی زده باشند که در سن بالاتر از آن راضی نباشند و تاتو دیگر با شخصیت آنها تناسب نداشته باشد. ممکن است تاتویی که در زمان جوانی خود زده اند، برای کسی که امروز هستند مناسب نباشد مثلا ممکن است در دوران نوجوانی به یک گروه راک علاقه مند بوده اند و الان دیگر جذابیتی برایشان ندارد، یا مثلا به یک چیزی اعتقاد داشته اند و آن را روی پوست خود تاتو کرده اند اما الان دیگر به آن پایبند نیستند. پس نبودن آن را ترجیح می دهند و اقدام به ریموو تاتو می کنند.

از تاتوی خود خسته شده اند

بیشتر افرادی که به دنبال ریموو لیزری تاتو هستند از تاتوی خود خسته شده‌اند. تا به حال برایتان پیش آمده که یک جفت کفش خریده باشید چون به نظرتان بسیار زیبا بوده است؟ اما سال ها بعد که مشغول تمیز کردن کمد خود هستید، با خود می گویید چرا آن را خریدید و اگر الان بود به هیچ وجه این کفش ها را نمی خریدید. بسیاری از مردم همین موضوع را در مورد تاتو خود احساس می‌کنند و به دنبال راهی برای برداشتن آن می‌گردند. هنگامی که افراد تاتو می زنند به این فکر نمی کنند که شاید این تاتو روزی برای آنها خسته کننده باشد، اما بعد از گذشت سال ها این اتفاق خواهد افتاد و روزی دست به ریموو تاتو خود می زنند.

به رنگ تاتو آلرژی دارند

اگرچه این موضوع نسبتا نادر است، اما برخی افراد به رنگ ‌ها و فلزات مختلف موجود در رنگ تاتو آلرژی پیدا می کنند. در حالی که برخی افراد بلافاصله پس از انجام تاتو، علائم را نشان خواهند داد، برخی دیگر ممکن است سال ها بعد آن را تجربه کنند. اگر به طور کلی پوست حساسی دارید از تاتوی دارای رنگ قرمز خودداری کنید، چون یکی از آلرژیک ترین رنگ هاست. در حالی که برخی از آلرژی ‌ها ملایم هستند اما برخی افراد حساسیت های شدیدی از قبیل خارش شدید و لکه های سفید رشته ای برجسته را تجربه می کنند. این افراد بیشترین تمایل را به ریموو تاتو دارند تا برای همیشه از شر این مشکلات و درد و رنج دائمی خلاص شوند.

آلرژی به تاتو

دیگر روی پوستشان فضای خالی ندارند ​

این درست است که برخی از مردم غرق در تاتو هستند، تا جایی که چند سانتی متر خالی هم روی بدنشان به چشم نمی خورد. در این شرایط، معمولا این افراد برخی از تاتو هایی که کمتر مورد علاقه شان است را برای ریموو انتخاب می کنند تا بتوانند طرح های جدیدتری روی پوست خود بزنند.

برخی افراد می خواهند دوباره همه چیز را شروع کنند

برخی افراد احساس می ‌کنند که به شروع تازه‌ ای در زندگی نیاز دارند و فکر می کنند برای این که این اتفاق بیفتد باید هر چیزی را که متعلق به گذشته است را از بین ببرند. آنها اعتقاد دارند که تاتویشان به گذشته ای تعلق دارد که آنها سعی می ‌کنند فراموشش کنند؛ بنابراین به منظور اینکه بتوانند شروعی دوباره داشته باشند، تصمیم به ریموو تاتوی خود می گیرند تا بدنشان دوباره تبدیل به یک بوم سفید کاملا خالی شود و تصویر بدنی بهتر و زیباتری داشته باشند.

برخی افراد به خاطر خانواده شان تاتوی خود را ریموو می کنند

برخی تاتو ها در برخی خانواده ها ایجاد تنش می کنند، پس بهتر است به کل دیگر روی پوست وجود نداشته باشند. مثلا ممکن است فرزندان از اینکه مادرشان روی بازوی خود طرح اژدها دارد، خوشحال نباشند و پیش دوستانشان خجالت بکشند. یکی دیگر از دلایل ریموو تاتو نارضایتی و ناراحتی افراد خانواده است.

ریموو تاتو لیزری

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.