طرح تاتو

24 طرح متفاوت تاتو کریسمس

زمان کریسمس که می رسد، در گوشه و کنار دنیا روحیه و حال و هوای تعطیلات و زمستان پر می شود. ما هم در اینجا طرح هایی که برای تاتو کریسمس هستند را جمع آوری کردیم تا اگر قصد تاتو زدن در این روزها را دارید از آن ها الهام بگیرید.

اولین طرح تاتو کریسمس : درخت کریسمس

هیچ راهی وجود نداره که به این تاتو درخت کریسمس نگاه کنید و احساس شادی نکنید. یک درخت کاملا” آراسته با هدایا در زیر آن! از این کریسمسی تر نمیشه!

تاتو کریسمس - درخت کریسمس

طرح دوم تاتو کریسمس : چشمان کودک

لبخند ساده همراه با چشمان آبی روشن نشان از نزدیک شدن کریسمس را دارد. رالفی از فیلم ” داستان یک کریسمس ” که یکی از محبوب ترین فیلم های کریسمس است. می تواند یک ایده ی خوب برای تاتو و نشان دادن عشق شما به جشن و سرور این زمان از سال باشد.

طرح سوم : بابا نوئل پیر ​

سانتا اینجا یک کمی غمگین به نظر می‌رسد، شاید کریسمس تقریبا” در قلمرو این تاتو باشد. این پرتره بسیار عالی کار شده است و بابا نوئل بسیار دقیق و با جزئیات به تصویر کشیده شده است.

تاتو کریسمس - بابا نوئل

طرح چهارم : آشیانه کریسمس ​

حتی پرندگان هم برای کریسمس هیجان‌زده هستند. این کاردینال آشیانه را در یک درخت کریسمس بنا کرد و همه چیز را روشن کرد. به نظر می رسه که اون یه گنجینه با ارزش، مثل یه گردن‌بند مروارید و جواهر داره. امسال کریسمس خیلی خوبی در پیشه!

طرح پنجم : سام آدم‌برفی ​

اگر تا به حال در طول فصل کریسمس تلویزیون تماشا کرده‌ باشید، این چهره را حتما” دیده‌اید. این سام آدم برفی است، راوی فیلم کریسمسی Rudolph the Red Nosed Reindeer است. این پرتره ی فوق العاده زیبا، همرو به خودش جذب می کنه.

تاتو کریسمس - سام آدم‌برفی

طرح ششم : تو بدجنس هستی

نسخه ی گرینچ جیم کری، با این تاتو کریسمس ماندگار شد. ​این یک عکس فوق‌العاده از این شخصیت است! کلاه سنتا باعث شده بیشتر کریسمسی شود.

هفتمین طرح تاتو : گوی برفی

هیچ اشکالی نداره کریسمس رو توی این کلبه سپری کنیم! این یک صحنه آرام در یک کره برفی است و واقعا” این طراحی زیبایی برای تاتو است. سپری کردن یک شب آرام و برفی در طول تعطیلات واقعا” لذت بخش است.

هشتمین طرح : وقتی همه خوابن اون شمارو نمیبینه !

چند دقیقه طول می‌کشد تا بفهمیم که این تاتو کریسمس چه وضعیتی دارد؛ چون در نگاه اول، به نظر می‌آید که این تاتو ی بابا نوئل است. با این حال، در نگاه دوم، عصای شکسته شکلاتی دستش، نقاشی واضح تری به ما نشان می دهد. این بابا نوئل به صلیب کشیده شده است.

طرح نهم : آداب و رسوم ​آدم برفی

آدم برفی ها از آتش نمی ترسند. این تصویر به ما نشان می دهد که چقدر انجام این کار برایش ساده است.

طرح دهم تاتو : جغد خواب‌آلود

این مرد کوچک در کلاه بابا نوئل خیلی جایش دنج و راحت است، او خلاصه‌ای از صلح کریسمس و خبر های خوب است. چطور می تونی این تاتو کریسمس رو ببینی و احساس شادی نداشته باشی؟ ​

تاتو کریسمس - جغد خواب آلود

طرح یازدهم : این دیگه چیه ؟ ​

این کابوس قبل از کریسمس است، در واقع یک فیلم کریسمس است. چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که این تاتو جک Skellington است و در شادترین ایام سال خودش را نشان می دهد.

طرح دوازدهم : پروانه ی مقدس

با قرار دادن یک دور خوش بر روی یک نماد تعطیلات کلاسیک، این شاخه کوچکی از درخت راج خیلی بیشتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. این یک پروانه است. (درخت راج یکی از انواع درخت های کریسمس است). ما استفاده از رنگ و جزئیات اضافی را دوست داریم تا اینطور به نظر برسد که این پروانه درخشان است.

سیزدهمین طرح تاتو : برفک یخ زده ​

برف اساسا” مترادف با کریسمس است، بنابراین ما فکر می‌کنیم این منصفانه است که برای تاتو کریسمس آن را در نظر بگیریم. این مجموعه از دانه‌های برف ما را به یاد فیلم “یخ زده” می‌اندازد، بنابراین این فرد می‌تواند یکی از طرفداران کریسمس یا فیلم یا هر دو باشد! در هر صورت، این یک تاتوی شیرین است.

تاتو کریسمس - برفک یخ زده

چهاردهمین طرح : روی شیروانی

نگاه بابانوئل در شب کریسمس. این تاتو، بابانوئل را با انواع هدیه‌ها از دودکش پایین می‌برد. این کار به شیوه سنتی انجام می‌شود، ما عاشق این هستیم و این طرح تاتو کریسمس برای تعطیلات کریسمس عالی است!

طرح پانزدهم : کوکی کوچک کریسمس

برخی طرفدار پروپا قرص نان و کوکی در کریسمس هستند و ما هم آن را دوست داریم! این یکی از  بیسکویت های خوشحال است، و احتمالا” به خاطر این است که دارد به بهترین زمان سال خود نزدیک می‌شود. ​زمانی که همه او را دوست دارند!

طرح شانزدهم : اسب دوپا، رقاص یا حیوان درنده ؟​

ما مطمئن نیستیم که این کدام یک از گوزن های بابانوئل است، اما می‌دانیم که رودولف نیست. به نظر می رسه یه حادثه مهمی برای چراغ‌های کریسمس افتاده است. شاید این نورها برای هدایت مسیر در حین پرواز کمک کنند، اما هر چیزی که هست، این طرح تاتو کریسمس طرفداران بسیار زیادی دارد.

طرح هفدهم : درخت تزئینی ​

هیچ شکی نیست که شخصی که این طرح تاتو کریسمس را انتخاب کرده، عاشق کریسمس است! تزئین یک درخت با عصای شکلاتی پر زرق و برق مخصوص کریسمس است که البته در تمام طول سال هم طرفداران زیادی دارد.

هجدهین طرح تاتو کریسمس : یک درمان ضد افسردگی ​

ترکیب عشق یک فرد به نوشیدنی‌های شیرین و کریسمس باعث انتخاب این تاتو می شود. این دونات خوش‌مزه با اسمارتیز قرمز و سبز و روبان تقریبا” مثل یک تاج‌گل کریسمس به نظر می‌رسد.

تاتو کریسمس - یک درمان ضد افسردگی ​

نوزدهمین طرح : تنها در خانه

کریسمس بدون حداقل نمایش یک بار فیلم “تنها در خانه” کریسمس نخواهد شد. این تاتو به سبک کمدی، کوین را در یکی از مشهور ترین لحظات این فیلم نشان می‌دهد. اضافه کردن چراغ‌های کریسمس، روشن می‌کند که این تاتو فقط در مورد فیلم نیست، بلکه کلا” در مورد تعطیلات است.

طرح بیستم : یک صحنه کریسمس ​

یه صحنه کریسمسی برفی توی کره برفیه. این یک تاتو عالی برای کریسمس است که همه عناصر تصویری کریسمس را دارد، پس هیچ شکی وجود ندارد که این طرح، انتخاب خوبی برای تاتو باشد.

طرح بیست و یکم تاتو : فرشته ی آنیمه

هر بار که یک زنگ به صدا در می‌آید، یک فرشته بالش را می‌گیرد و این خبر خوبی برای این دختر کوچولوی جذاب است. او تعطیلات را با یک ستاره برای بالا بردن درخت جذاب تر می‌کند و بسیاری از افراد عاشق طراحی این سبک آنیمه برای یک تاتو در کریسمس هستند. ​

طرح بیست و دوم : گوزن ماده، آهوی کوهی یا آهوی کوهی ماده

ممکن است فکر کنی که این تاتوی بامبی است ( شخصیت کارتونی )، که در این صورت قابل درک است؛ اما در واقع یک گوزن کوچک با شاخه های درخت راج است. این یکی از لطیف ترین و ظریف ترین طرح ها در لیست است، اما هنوز یکی از محبوب ترین طراحی های کریسمس است.

تاتو کریسمس - گوزن ماده

طرح بیست و سوم : پپرونی و چراغ

این یک طرح پیتزایی کریسمس است که بسیار خلاقانه می باشد و برای تاتو طرفدار های زیادی هم دارد.

تاتو کریسمس - پپرونی و چراغ

آخرین طرح تاتو کریسمس : هیولای برفی ​وحشتناک

شخصیت دیگر کارتون “Rudolph the Red-Nosed Reindeer” این بار آن آدم شرور فرضی است. ​شاید زیاد کریسمسی نباشد اما در این زمان بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.