اطلاعات جانبی تاتو

هالیوود مات و مبهوت تاتو های آنجلینا جولی

آنجلینا جولی یک بازیگر هالیوود آمریکایی است که در فیلم‌های پر فروش بازی کرده‌ است. جدا از نقش‌هایی که به تصویر کشیده‌ است، او به خاطر شخصیت رنگارنگ و زندگی عشقی بحث‌ بر انگیزش مشهور است. او آنقدر محبوب است که نه تنها تاتو هایش مورد توجه همگان است، بلکه مشتاقان و طرفداران او از طرح ها و شخصیت های مختلفش در فیلم ها برای طرح تاتوی خود کمک می گیرند.

برخی از تاتو های آنجلینا جولی

آنجلینا جولی همه نوع تاتو روی بدن خودش دارد؛ از تاتو های بسیار کوچک گرفته تا سایز های خیلی بزرگ. برخلاف بیشتر ستاره‌ های سینما، او به تاتو هایش افتخار می‌کند و هر بار که فرصت این کار را دارد به آن‌ها اضافه می‌کند. گذشته از جلد مجلات و پوستر های فیلمی که صورت او را نشان می‌دهند، عکس تاتو های آنجلینا جولی نیز در سرتاسر اینترنت منتشر شده‌ است.

به خاطر شخصیت منحصر به فرد او و علاقه اش به هنر تاتو، اکثر افراد دوست دارند تاتو هایی شبیه او داشته باشند. در واقع، برخی از طرفداران سر سخت او چهره ی او را روی بدن خود تاتو کرده اند. در این مقاله بیشتر در مورد تاتو های آنجلینا جولی صحبت می کنیم تا شما هم با آنها آشنا شوید.

تاتوی Khmer

قبل از اینکه سه بچه بیولوژیکی با شوهر سابقش “برد پیت” داشته باشد، او مادر “مدوکس چیوان” بود که او را از کامبوج به فرزندی پذیرفته بود. از این رو زبان رسمی کشور او الهام‌ بخش این تاتو بوده‌ است.

دعای حفاظت

این تاتوی او به وسیله ی سوزن های سنتی تایلندی و چکش های مخصوص تاتو توسط “Noo Sompong Kanhphaiin” انجام شده است. این تاتو در حالی که تاتو آرتیست او سرود مذهبی می خوانده و خود آنجلینا در حال عبادت بوده، زده شده است.

مختصات محل زندگی فرزندانش

مردم نام عزیزان خود را بر روی بدنشان به عنوان یک حرکت برای ابراز علاقه شان به آنها تاتو می زنند، اما هنرپیشه هالیوودی “آنجلینا جولی” به جای اسامی کودکان خود، مختصات محل تولد آنها را بالای بازوی چپ خود تاتو کرده است.

احترام به چرچیل

در داخل ساعد چپ آنجلینا، تاریخ ۱۳ می ۱۹۴۰ با اعداد رومی تاتو شده است. در این روز سیاست‌مدار و دولت مرد بریتانیایی، سخنرانی معروف به “خون، رنج، اشک و عرق” را انجام داده است. آنجلینا جولی کسی نیست که به کنوانسیون‌های اجتماعی پایبند باشد اما این تاتو را زده است و هیچ اعتقادی به خرافات مربوط به اعداد نیز ندارد.

دمی لواتو از آنجلینا جولی تقلید کرد!

همانطور که آنجلینا برای فرزندانش تاتو زده است، دمی هم تاریخ تولد اعضای خانواده اش را به اعداد رومی پایین تر از زیر بغلش تاتو زده است.

تاتوی پشت آنجلینا

این ستاره سینما، علاقمند به تاتو و جهانگردی است. درست همان گونه که خود او یک زن جهانگرد است، بدنش را نیز با مکان هایی که در نقاط مختلف جهان بازدید کرده است، با تاتو آراسته است.

آنجلینا جولی خبره ی تاتو

تاتو های آنجلینا جولی بیشتر با رنگ سیاه کار شده اند؛ در حالی که سلیقه او در رنگ ساده است، اما طرح‌ هایش پیچیده و سفارشی هستند. همچنین تمامی آنها معنادار و نمادین هستند و همین است که آنها را منحصر به فرد می‌سازد.

Quod me nutrit me destruit

این عبارت لاتینی که چند اینچ پایین‌تر از ناف او قرار دارد به این معنی است که “آنچه مرا قوی کند، مرا از بین می‌برد.” ​

الگوی تاتو های آنجلینا جولی​

او زیباترین تاتوها را دارد. افراد زیادی تاتو های آنجلینا جولی را دوست دارند و برخی از تاتو شاپ ها تاتو های آنجلینا جولی را برای مشتریان خود تکرار می کنند.

تاتوی ببر بنگال​ پشت او

این هنرپیشه تصویر ببر بنگال را در سال ۲۰۰۴ در شهر بانگوک روی کمرش تاتو کرد. ببر بنگال یک گونه از ببر بومی در شبه ‌قاره هند است که متاسفانه در حال حاضر در معرض انقراض می باشد و در لیست قرمز اتحادیه بین‌المللی قرار دارد. ​آنجلینا برای حمایت از آنها تصمیم گرفت تصویر آنها را تاتو بزند.

حقوق خود را بشناسید

آنجلینا جولی سفیر سازمان ملل است و این جمله یک واقعیت مشهور می باشد. او یک مدافع ثابت‌قدم برای حقوق بشر است و پشت گردنش تاتوی “آگاهی از حقوق خود” را تاتو کرده است. حروف گوتیک این تاتو، بیشتر بر حمایت قوی او از این امر تاکید می‌کند.

تاتو ی هنرمندانه ی کمر او

تاتو آرتیست بسیار حرفه ای و هنرمند تایلندی به نام Noo Sompong Kanhphaiin این تاتو و همچنین تاتوی شانه ی آنجلینا را برای او انجام داده است.

تاتوی مچ او

این تاتو عبارت “H” در سبک زبان رومی است. زمانی که او این تاتو را انجام داد، با تیم وتی هاتن قرار ملاقات می گذاشت. اما او می‌گوید که این تاتو نشانه اطلاعات بیشتر در مورد برادرش، “جیمز هون” است.

زیبایی ظاهری

در یک تاتو، یکی از معروف‌ترین عکس‌های آنجلینا طراحی شده است. هیچ نگاهی به زیبایی و فریبندگی نگاه آنجلینا نیست و ایده ی بی نظیری برای طرفداران او است.

زیبایی ظاهری در تاتو های آنجلینا جولی

تامب رایدر در تاتو های آنجلینا جولی

الگوی تاتو های آنجلینا جولی​

هنر بدن در تاتو های آنجلینا جولی

لب های آنجلینا جولی

در سال ۲۰۰۹، ونیتی فیر، آنجلینا جولی را به عنوان “زیباترین زن زیبا در جهان” معرفی کرد. افراد زیادی در دنیا چهره این هنرپیشه جذاب را روی بدن خود تاتو کردند. فرم و ساختار استخوانی صورت او از نوع نرم و فرشته وار نیست، اما نوع کاملی از جذابیت است که مردم را علاقه‌مند نگه می‌دارد و اشتیاق به خیره شدن به او را بالا می برد.

چهره آنجلینا جولی

تاتو های خاص آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

این عکس زمانی گرفته شده است که آنجلینا جولی به همراه همسرش براد پیت، در جشنواره ی فیلم کن در ماه مه سال 2007 حضور داشتند. در این عکس تاتوی بازوی او که مختصات محل تولد فرزندانش است به وضوح دیده می شود.

عکسی از تاتو های آنجلینا جولی و برت پیت

تاتوی نام شوهر سابق آنجلینا به شکل دراگون

آنجلینا در دوران جوانی‌اش، یک تاتو به شکل اژدهای شرقی که نام بیلی باب روی آن نوشته شده بود را تاتو کرد. در طول این مدت او عاشق بیلی باب بود. آنها یک فاصله سنی 20 ساله داشتند. در سال ۲۰۰۰ ازدواج کردند، اما در سال 2003 از هم جدا شدند و او تصمیم گرفت که این تاتو را پاک کند و دیگر نام هیچ مردی را روی بدنش تاتو نزد.

​Toils &Tears

این تاتو های آنجلینا جولی موقتی بودند و برای فیلم تحت تعقیب روی بدن او انجام شده بودند. این کلمات از سخنرانی چرچیل الهام گرفته شده بودند.

بهترین کاور تاتو​

بعد از اینکه ازدواجش با بیلی باب به پایان رسید، آنجلینا جولی اسم او را که بالای بازویش تاتو کرده بود، پاک کرد. او چندین جلسه برای ریموو آن اقدام کرد تا نام و طراحی آن تقریبا” پاک شود. برای بهبود ظاهر آن ناحیه، آنجلیا مختصات جغرافیایی تولد فرزندانش را جایگزین کرد.

مرگ و زندگی

این تاتو یکی از تاتو های قدیمی “جولی” بوده که الان پاک شده و جایگزین شده است. این تاتو به زبان ژاپنی برای کلمه “مرگ” است و برای یادآوری آن به او یاد داده بود که همیشه زندگی‌اش را تمام کند. در این مکان، اکنون یک تاتوی خمر است.

تمام دوربین ها در فرش قرمز سمت اوست!

آنجلینا جولی خیلی دوست دارد که در فرش قرمز هایی که می رود، تاتو هایش را نشان دهد. او عاشق لباس هاییست که قسمت زیادی از کمر او را نشان دهد و بیشتر دوست دارد از پشت او عکس بگیرند تا از صورتش.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.