ریموو تاتو

ریموو تاتو در خانه با استفاده از نمک

افراد بسیاری وجود دارند که از طرح خود پشیمان هستند. روش های جدیدی برای ریموو تاتو وجود دارد، که بسیاری از آنها بسیار موفقیت آمیز عمل کرده اند. ریموو تاتو در خانه با استفاده از نمک یکی از این روش ها است. شما می توانید این محلول را خودتان درست کنید و از آن استفاده کنید اما پیشنهاد ما در درجه اول این است که به پزشک مراجعه کنید، زیرا این یک فرآیند درمانی است. ما در اینجا آنچه را که دوست دارید در مورد ریموو تاتو در خانه با استفاده از نمک بدانید و دیگر اطلاعات مفید در مورد پاک کردن تاتوی ناخواسته را قرار داده ایم.

کار هایی که در ریموو تاتو در خانه نباید انجام دهید

​هنگام ریموو تاتو در خانه مراقب نمک مالیدن روی تاتوی خود باشید، چه به تازگی تاتو انجام داده باشید و چه برای مدت طولانی؛ به دلیل اینکه نمک زیر پوست می ماند، خطرناک است. پوست شما به طور موثر دو لایه دارد، درم لایه ی داخلی پوست شما و اپیدرم لایه ی خارجی پوست است. وقتی تاتو می زنید، رنگ از لایه ی خارجی به داخلی وارد می شود. مالیدن نمک روی سطح خارجی پوست کار آسان اما بی فایده ایست. شما باید نمک را به لایه میانی برسانید، حتی اگر لایه ی بالایی را بردارید تا نمک را به رنگ تاتو برسانید، احتمالا” باز هم پایان خوبی نخواهید داشت.

اگر روی پوست خود نمک بمالید، ممکن است یک اگزمای خارش دار روی پوست خود ایجاد کنید. همچنین ممکن است رنگ پوستتان را از بین ببرید و باعث شوید چروک و حتی اسکار روی پوست ایجاد شود. این را بدانید که انجام دادن این روش در منزل می تواند پیامد نامطلوبی برای شما داشته باشد تا حدی که شاید ظاهر تاتوی شما را بدتر هم بکند.

ریموو تاتو در خانه

به نقل از یک تحقیق آلمانی در موسسه ملی پایگاه ‌داده سلامت، استفاده از این روش در جهت ریموو تاتو در خانه، نتایج کاملا” قابل قبولی به همراه داشته است. در این آزمایش آمده است روی پوست مورد نظر چین و چروک ایجاد شده است اما اسکار به جا نمانده است.

در یک روش دیگر ریموو تاتو با سالین، از یک بی ‌حسی موضعی بر روی تاتو استفاده می‌شود. سپس با استفاده از یک دستگاه شبیه گان، به جای رنگ تاتو از محلول سالین (ترکیب آب و نمک و مواد شیمیایی) استفاده می شود تا به طور موثر به لایه ی میانی تزریق شود. این دقیقا” همان پروسه ی ریموو تاتو در خانه همراه با نمک است، این روند در ۶ تا ۸ هفته التیام پیدا می کند. قبل از انجام آن به طور کامل، آن را از لحاظ آلرژی و حساسیت تست کنید.

ریموو تاتو در خانه با استفاده از نمک

گزینه‌ های دیگر ​را در نظر بگیرید

1. از ریموو لیزری استفاده کنید. ریموو لیزری امن‌ ترین و موثر ترین روش برای از بین بردن تاتوی ناخواسته است. در این روش پزشکان یا متخصصان زیبایی پالس‌های بسیار فشرده‌ ای از نور را به سمت رنگ شلیک می ‌کنند که می ‌تواند به از بین بردن رنگ تاتو کمک کند و منجر به کاهش قابل‌ توجه رنگ شود و آن را محو کند. بسته به اندازه تاتو، هزینه ی آن متفاوت است. البته بهتر است بدانید لیزر یک سری از رنگ های تاتو را از بین نمی برد.

ریموو تاتو

2. با متخصصان زیبایی در مورد درما آبریژن صحبت کنید. این روش بسیار شبیه به روش سالین است و تحت نظارت متخصصان آموزش ‌دیده انجام می شود. در این روش لایه های پوست ساییده می شوند تا به رنگ تاتو برسند. این روش کمی کمتر از ریموو لیزری هزینه دارد.

3. سرما جراحی و لایه برداری شیمیایی را نیز فراموش نکنید. با کرایوسرجری یا سرما جراحی، پوست منجمد شده و رنگ تاتو با نیتروژن مایع پاک می شود. لایه برداری شیمیایی باعث تاول و ورم پوست می‌شود. البته این روش محبوب نیست و هزینه و درد زیادی نیز دارد، اما اگر از همه ی روش ها نا امید شدید، می توانید آن را انجام دهید.

4. با پزشک خود در مورد جراحی مشورت کنید. جراحی انتخاب آخر شما خواهد بود. در این روش، پزشک با استفاده از تیغ جراحی پوست تاتو شده را بر می دارد و ناحیه ی باز شده را بخیه می زند. اسکار جدیدی به وجود خواهد آمد که ممکن است دردناک باشد، حتی اگر به شما یک بی ‌حسی موضعی زده شود.

در هر صورت نگران ریموو تاتو نباشید. همیشه راهی برای از بین بردن آن وجود دارد. فقط مسئله این است که بتوانید با مشورت با پزشک متخصص، بهترین روشی که برای شما ممکن است را انتخاب کنید تا از روش ریموو تاتو هم پشیمان نشوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.