ریموو تاتو

ریموو تاتو با سالین

روش ریموو تاتو با سالین یک روش موثر است که مزایای مختلفی نسبت به روش‌ های سنتی دارد. روش سالین بر روی انواع تاتو، صرف نظر از سن، رنگ و محل آن موثر است. تمام درجات تاتو از جمله آرایش دائمی و خانگی که با رنگ هندی انجام می ‌شود، به آسانی قابل ‌درمان هستند. روش سالین در مقایسه با دیگر روش‌ های ریموو، بدون درد است، روش هایی که می توانند باعث ایجاد تاول و یا ایجاد اسکار بالقوه شود. زمان و هزینه درمان نیز به میزان زیادی با روش سالین کاهش می‌ یابد؛ زیرا جلسات درمانی کمتری برای به دست آوردن نتایج مطلوب نیاز است.

درمان ‌های لیزری به طور سنتی بسیار گران ‌قیمت و دردناک هستند. این درمان ها نمی ‌توانند رنگ ‌های خاصی را از بین ببرند و درمان کنند؛ زیرا لیزر در تفکیک رنگ‌ های روشن ‌تر و یا رنگ ‌هایی که بسیار به رنگ پوست انسان نزدیک هستند، توانایی ندارد. به طور مشابه، تاتو های قدیمی ‌تر برای ریموو سخت ‌تر هستند؛ چون در لایه‌ های عمیق پوست قرار گرفته و توسط لیزر های مرسوم قابل ‌دسترسی نیست.

ریموو با سالین چگونه انجام می شود ؟

روش سالین با استفاده از تجهیزات تاتوی سنتی به همان روشی که تاتوی خود را اعمال کردید، انجام می شود. در اینجا به جای رنگ تاتو، از محلول نمکی استفاده می‌ شود که به لایه‌ های عمیق‌تر پوست نفوذ می‌ کند تا با مولکول‌ های آن پیوند برقرار کند. همان طور که زمان می ‌گذرد، بدن به طور طبیعی این ذرات را به صورت خارجی تشخیص می ‌دهد و آن‌ ها را به سطح پوست هدایت می کند و زخم را تشکیل می ‌دهد که بعد ها عاری از هر رنگ تاتو می ‌شود.

روش ریموو تاتو با سالین

شاندا دورانتس، یک پرستار و تاتو آرتیست دارای مجوز است. او بیش از ۱۳ سال تجربه در صنعت زیبایی و ۷ سال تجربه به عنوان پرستار دارد. صلاحیت‌ ها و تجربیاتش به او اجازه می ‌دهد تا به طور مناسب بیماران و مشتریان خود را در مورد مزایا یا معایب روش‌ های ریموو تاتو ارزیابی و مشاوره کند. نکات کلیدی که او در این مورد به بیماران خود می گوید:

  • ریموو با سالین یک روش موثر است و نسبت به موارد مشابه خود مثل درما ابریژن یا ریموو لیزری، مزایای زیادی دارد. هزینه و تعداد جلسات کمتر برای درمان دو مزیت مهم آن است.
  • این روش بر روی انواع تاتو تاثیر دارد. بدون توجه به قدیمی بودن آن، محل قرار گرفتنش یا رنگ آن.
  • این روش دقیقا” شبیه به همان روشی است که شما اولین بار تاتو زدید، با این تفاوت که این بار به جای رنگ تاتو در مخزن دستگاه، این محلول وجود دارد. ​
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.