ریموو تاتو

ریموو تاتو با محلول سالین (نمک)

محلول سالین (نمک) یک روش رایج و موثر برای محو کردن تاتو است. اگر چه این روش روند کندی نسبت به سایر درمان ها دارد، اما محبوب است و مزایای مختلفی نسبت به روش‌ های سنتی دارد؛ چرا که نسبت به سایر روش‌های ریموو تاتو ایمن تر است. به علاوه، ریموو تاتو با محلول سالین (نمک) برای کسانی که پوست حساس دارند و آنهایی که دارای واکنش آلرژیک نسبت به رنگدانه تاتو هستند، ایده‌ آل است. این روش می ‌تواند تاتو را در هر ناحیه ‌ای از جمله در اطراف چشم‌ ها و صرف نظر از سن، رنگ و محل آن محو کند.
روش ریموو تاتو با محلول سالین (نمک) بدون درد است و زمان و هزینه خیلی کمتری نسبت به روش های دیگر مانند لیزر نیاز دارد. درمان ‌های لیزری بسیار گران ‌قیمت و دردناک هستند. لیزر نمی ‌تواند رنگ ‌های خاصی را از بین ببرد و درمان کند زیرا در تفکیک رنگ‌ های روشن ‌تر و یا رنگ ‌هایی که بسیار به رنگ پوست انسان نزدیک هستند، توانایی ندارد. همچنین تاتو های قدیمی ‌تر برای ریموو سخت ‌تر هستند چون در لایه‌ های عمیق پوست قرار گرفته اند و توسط لیزر قابل ‌دسترسی نیستند.

روند درمان محلول سالین

اکثر افراد تمایل دارند بدانند ریموو با سالین چگونه انجام می شود؟

ریموو تاتو با سالین با استفاده از تجهیزات تاتوی سنتی به همان روشی که تاتوی خود را اعمال کردید، انجام می شود. یک تکنسین پوست به جای رنگ تاتو، از محلول نمکی استفاده می‌ کند که به لایه‌ های عمیق‌تر پوست نفوذ می‌ کند و با مولکول‌ های آن پیوند برقرار می کند. همان طور که زمان می ‌گذرد، بدن به طور طبیعی این ذرات را مواد خارجی تشخیص می ‌دهد و آن‌ ها را به سطح پوست هدایت می کند و زخم را تشکیل می ‌دهد که بعد ها عاری از هر رنگ تاتو می ‌شود. تکنسین پوست می ‌تواند یک ناحیه 10 سانتی را در یک جلسه درمان کند.

ریموو با محلول سالین

درمان برای افرادی که به رنگ تاتو آلرژی دارند ​.

کسانی که سابقه واکنش های آلرژیک نسبت به رنگدانه تاتو داشته‌ اند، قبل از انجام این درمان، نیاز به مشورت با پزشک خود (بدون هزینه) دارند و در صورت تایید پزشک، درمان با توجه به شدت آلرژی شروع خواهد شد.

مشتریان باید انتظار چه نتایجی را داشته باشند ؟

مشتری در طول درمان و پس از ریموو تاتو با محلول سالین چه انتظاری می ‌تواند داشته باشد؟

مشتریان باید در انتظارات خود واقع‌ بین باشند. آنها باید بدانند که ریموو تاتو با محلول سالین (نمک) فقط تاتو را روشن تر می کند و نباید انتظار ریموو کامل را داشته باشند. آنها برای نتیجه گرفتن، باید حداقل سه تا پنج جلسه درمان را پشت سر بگذارند؛ از بین رفتن تاتو در عرض چند ماه به تدریج صورت خواهد گرفت. در طول درمان، ممکن است فرد مقداری خونریزی و کبودی داشته باشد. منطقه تحت درمان نیز برای چند روز حساس خواهد بود، اما نگران نباشید پوست در عرض چند هفته ترمیم و بهبود می یابد. پوست می‌ تواند بعد از درمان ناحیه مورد نظر، مجددا” تاتو شود.

فواید این روش چیست ؟

بعد از انجام این روش، تاتو روشن تر خواهد شد و در طول زمان از بین خواهد رفت. این روش ریموو، برای تمام انواع پوستی ایمن است و بر روی انواع تاتو تاثیر دارد، بدون توجه به قدیمی بودن آن، محل قرار گرفتنش یا رنگ آن. ریموو تاتو با سالین ایمن‌ تر است و خطرات کمتری در برابر هایپرپیگمنتیشن، هایپوپیگمنتیشن، درما آبریژن و ریموو لیزری دارد.

بهترین کاندیدا ها چه کسانی هستند ؟

افرادی که صبور هستند و می توانند از دستور های مراقبتی بعد از درمان پیروی کنند، کاندید های ایده ‌آلی هستند. مشتریانی که دارو های رقیق کننده ی خون مصرف می کنند یا افرادی که انتظار نتایج فوری دارند، نمی توانند کاندید های مناسبی برای این درمان باشند.

روش محلول سالین

همیشه به یاد داشته باشید که انجام این روش درمانی در منزل توصیه نمی شود، حتی اگر با خود بگویید محلول سالین به راحتی در منزل درست شدنی است. در هر صورت این یک پروسه ی درمانی محسوب می شود و باید تحت نظر متخصص پوست انجام شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.