ریموو تاتو

تفاوت های دو روش ریموو لیزری و سالین

در ریموو تاتو با استفاده از سالین، از محلول نرمال نمک روی تاتوی آرایشی دائمی یا تاتوی کوچک شما استفاده می ‌شود. این محلول شامل نمک دریایی، آب مقطر، عصاره دانه لیمو، عصاره دانه پرتغال، و آلوئه ورا است. این محلول از طریق نفوذ به داخل پوست و با استفاده از غشا، رنگدانه را از پوست جدا می‌کند؛ رنگ به آرامی به سطح پوست کشیده می‌شود، پوست کمی زخم می شود و به مرور التیام می ‌یابد. بعد از بهبود زخم، یک تاتوی روشن تر روی پوست شما ظاهر خواهد شد. با ما همراه باشید تا در مورد ریموو لیزری و سالین بیشتر بدانید.

تفاوت ریموو لیزری و سالین

تفاوت ریموو لیزری و سالین در چیست ؟

ریموو لیزری تاتو به صورت یک مکانیسم کاملا” متفاوت عمل می‌ کند. لیزر یک پرتو قوی از نور تک ‌رنگ است. هنگامی که رنگ را می‌ بینیم، ما در واقع موجی از نور را که روی سطح یک جسم قرار می‌ گیرد، می‌بینیم. بقیه طول ‌موج‌ های جذب‌ شده توسط شی جذب می ‌شوند. بنابراین، برای از بین بردن هر رنگ تاتو باید طول ‌موج مناسب آن با لیزر شکسته شود. در طول زمان، سیستم ایمنی بدن شما رنگدانه را جذب خواهد کرد و شما تاتوی روشن تری را خواهید دید. اما روش ریموو تاتو با سالین یک روش موثر است که مزایای مختلفی نسبت به روش‌ های سنتی دارد و به پوست هیچ آسیبی وارد نمی کند.

تفاوت های اولیه بین ریموو لیزری و سالین

1. در روش لیزری، رنگ های تاتوی ریموو شده توسط بدن جذب می شوند. در روش ریموو تاتو سالین، بیشتر این رنگ ها به سطح پوست می آیند.

2. هر نوع از دستگاه های لیزر فقط می ‌توانند رنگ‌ های مشخصی از تاتو را در هم بشکنند و از بین ببرند. دستگاه های جدید تر وسعت بیشتری از رنگ ها را ریموو می کنند. نکته ی مهم در مورد محلول سالین این است که این محلول می تواند بر روی تمام‌ رنگ‌های خالص اثر بگذارد.​

 

ریموو تاتو

3. ریموو لیزری نمی تواند رنگ سفید تاتو را مورد هدف قرار دهد و پاک کند، (این موضوع شامل رنگ های خیلی روشن نیز می شود) اما سالین، همانطور که گفتیم بر روی تمام رنگ های تاتو تاثیر می گذارد.

4. لیزر معمولا” هزینه ی بسیار بیشتری از  ریموو تاتو با سالین دارد. اگر در تاتوی خود رنگ هایی دارید که لیزر نمی تواند آنها را مورد هدف قرار دهد، به هیچ وجه هزینه ی اضافی پرداخت نکنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.